مقاصد تحصیلی

تحصیل در خارج از کشور علاوه بر امکان بهره‌مندی از مراکز معتبر آموزشی به شما امکان آشنایی با فرهنگ و کشور جدید، یادگیری زبان و تجربه‌ا‌ی متفاوت را می‌دهد. در میان مقاصد تحصیلی، سه کشور کانادا، امریکا و استرالیا از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اما انتخاب هر یک از این مقاصد به عوامل زیادی از جمله هزینه ها، شرایط زندگی و امکانات آموزشی بستگی دارد.

کانادا

کشور کانادا مقصد دلخواه تعداد زیادی از دانشجویان بین‌المللی است. شهرهایی با بهترین استاندارد جهانی، طبیعت زیبا و منحصربه‌فرد و تنوع فرهنگی و پذیرش فرهنگ‌های گوناگون این کشور را به یکی از مقاصد دلخواه برای مهاجرت و تحصیل بدل کرده است. در طول سال های گذشته، کانادا بارها به عنوان “بهترین مکان برای زندگی” و “بهترین مکان برای تحصیل” نامگذاری شده است و همچنین به عنوان کشور مناسب برای کار، مسافرت و سرمایه گذاری به شهرت رسیده است.

آمریکا

ایالات متحده با شهرت فوق العاده‌ی جهانی دانشگاه‌هایش یکی از مقاصد برتر تحصیلی در جهان است. جالب است بدانید ایالات متحده آمریکا میزبان ۹۲ کالج از ۲۰۰ کالج برتر جهان است. تحصیل در ایالات متحده به شما این شانس را می دهد که با درخشان ترین ذهن ها و فرهنگ‌های مختلف تعامل، همکاری و رقابت کنید. این کشور همچنین بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی را از طریق تقریباً ۵۰۰۰ مدرسه و دانشگاه معتبر جذب می کند که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی را ارائه می دهند. همچنین سیستم آموزشی این کشور به طرز شگفت‌اوری سازگار است.

استرالیا

استرالیا به دلیل سیستم آموزشی درجه یک و سطح زندگی خوب، یک مقصد تحصیلی محبوب بین دانشجویان بین‌المللی است. استرالیا مکانی دوستانه برای ساکنانش است و از شهرهای معروف آن می‌توان به ملبورن، سیدنی، پرث، آدلاید و بریزبن اشاره کرد.